10 veshje dhe aksesorë që duhet t’i keni patjetër që të dukeni të veshura bukur dhe me stil në dimër

10 veshje dhe aksesorë që duhet t’i keni patjetër që të dukeni të veshura bukur dhe me stil në dimër

Çdo sezon ka artikujt e saj të veçantë të veshjes që ju bën të dukeni bukur dhe me stil. Për sezonin e dimrit 2016-2017 gazeta Shendeti ju sugjeron 10 produktet më esenciale të dimrit, në mënyrë që të dukeni bukur, me stil dhe sigurisht që ngrohtë.

Xhinse të ngushta

xhinse-te-ngushta

 

Triko kashmiri

triko-kashmiri

 

Kapele

kapele

 

Pallto me ngjyra dhe stile të ndryshme

pallto

 

Çizme mbi gju

cizme-mbi-gju

 

Fustane të trasha

fustan-i-trashe

Shall i madh “batanije” me ngjyra dhe dizanje të ndryshme

shall-i-madh

Golf pas trupit

golf

Xhaketë lëkure

xhaketw-lwkure

Gjysmë çizme

gjysmecizme

Burimi: ELLE 

Pin It on Pinterest