Edhe pse e re në skenën muzikore, këngëtarja Aida Doçi, po pëlqehet shumë nga publiku kosovar.

Ajo thuajse është e ftuara e përhershme e emisionit më të shikuar të zhanrit show n’Kosovë Show, shkruan Gazeta NewBorn.

Por një momente jo i mirë ka qenë për Burdushin. Derisa ai ishte i ftuar në emision, Aida për pak minuta kishte filluar me muzikë dhe këndoi këngën ”Allahut rob sun ju bana”, këngë dhe melodi kjo, që ishte ‘DISS’ për Burdushin, njofton Gazeta NewBorn.

Ja video: