Albana Osmani ka preferuar që të jetë provokative në përshkrim dhe jo në daljen e saj në fotografinë e publikuar së fundmi.

Bukuroshja super seksi u shfaq elegante në një bluzë rozë me taka të larta po ashtu rozë dhe me pantollona të zeza.Përkundër faktit se nuk provokoi me veshjen e saj duke ekspozuar linjat, bukuroshja që shfaqet me flokun mjaft mirë të kuruar, duket se ka preeruar të thumbojë mediat,

“Klikoni për të kuptuar brendet”, ka shkruar bukuroshja në rrjetin social Instagram.

Ajo si duket ka thumbuar portalet që shkruajnë për të, duke aluduar se atyre u intereson vetëm klikimeve.

Klikoni per te kuptuar brand-et ??

A post shared by Albana Osmani (@albanaosmani1) on