Bukuroshja bukurinë e saj nuk heziton edhe ta ekspozon edhe në ballinat e revistave, por edhe rrjeteve sociale.

Së fundi, Aurela është fotografuar bardhezi për revistën Star People, të cilën e ka publikuar edhe në Instagram.

Revista do të dal në shitje në muajin dhjetor dhe kjo do të jetë dhuratë për festat e fundvitit.

 

aurela