Bebe Rexha dhe Rita Ora kanë qëndruar bashkë në Billboard Awards.
Ata nuk e kanë lënë mundësinë pa e shfrytëzuar për të bërë një video dhe për të përshëndetur shqiptarët.

Rita shihet duke reklamuar të pasmet e saj, të cilat ishin në fokus gjatë gjithë mbrëmjes.

Bebe Rexha në këtë mbrëmje nuk fitoi asnjë çmim, teksa në anën tjetër Rita nuk ishte fare e nominuar.

Rita Ora pritet të realizojë projekt muzikor pas dy vitesh me Ed Sheeran që publikohet së shpejti.