Bleona tërheq sërish vëmendje!
Këngëtarja Bleona Qereti ka qenë temë e mediave së fundmi për shkak të një mesazhi privat të cilin ia adresoi presidentit Donald Trump, për ta uruar për fitoren e tij.

Shumë fjalë ofenduese u adresuan në rrjetet sociale të Bleonës, gjersa kjo e fundit ‘shpërtheu’ me një status revoltues ku thoshte se ata që nuk duan ta ndjekin, të mos merren me postimet e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku është shfaqur mjaft seksi me bikini në natyrë të hapur. Bleona dukej vërtetë një vajzë super seksi, e rrethuar nga fresika e ambientit të gjelbër.Kjo fotografi i ka dhuruar asaj me mijëra pëlqime dhe komente në rrjetet sociale

 

auto_bleona-161479024695