Moderatorja joshëse e emisionit “Jo vetëm modë”, Floriana Garo, të cilën e kemi ndjekur shpesh dhe në kolltukun e bardhë të gazetarit Blendi Fevziu, mësohet se është kandidatja më e re për deputete në listat e Tiranës.

Bukuroshja synon të jetë deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë.
Dikur më e bukura e Shqipërisë duket se e ka marrë pëlqimin e dy njerëzve kryesore të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Sali Berisha, për të kandiduar për deputete në zgjedhjet e përgjithshme të këtij viti.

Burime pranë PD-së shprehen se për emrin e saj në listat e deputetëve, ka ndikuar edhe Blendi Fevziu.

 

flo5a flo4 flo2 flo1 flo