Modelja e njohur Dhurata Lipovica dhe aktori Fisnik Ademi sot i bëjnë 7 vjet prej kur e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

yshja janë shembull i një çifti dhe këtë e dëshmojnë fotot familjare që postojnë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Duke qenë aktiv, Dhurata ka zgjedhur pikërisht llogarinë e saj në Instagram t’i informojë ndjekësit se sot është një ditë e veçantë për të.

”Shtatë vjet dashuri pa kushte. Të dua Fisnik Ademi”, ishin fjalët e Dhurata Lipovicës përkrah kësaj fotografie të postuar