Jose Mourinho do që ta përforcojë skuadrën edhe më shumë dhe për këtë krerët e klubit kanë ndarë hiq më pak se 182 milionë euro.

Trajneri portugez ka futur tre lojtarë në ‘orbitën’ e tij.

Sipas asaj që shkuar Daily Star tashëm dihen edhe lojtarët se ku do të harxhohen këto para.

I pari në listë është Antoine Griezmann, ku për të do të paguhen te Atletico Madridit hiq më pak se 100 milionë euro.

grizemann-lojtari-i-muajit-n-euml-la-liga_hd

I dytë në listë është sulmuesi i PSG-së, Edinson Cavani. Për uruguaianin United pritet të paguajë 52 milionë euro.

cavani-1-e1480018006456

Dhe i fundit është mbrojtësi i Tottenham, Danny Rose, ku për të cilin do të paguhen hiq më pak se 30 milionë euro.

rose-1