Femrat e familjes Berisha sapo kanë krijuar trendin më të ri në vend.
Të dalësh në rrugë me pizhama, kush mund ta bënte tjetër veç Dasara  Malltezit (super mbesa e Sali Berishës) dhe Armina Mevlanit, partnerja e Shkëlzen Berishës.

Para pak ditësh ka qenë Dasara ajo qe ka dalë në rrugë me rrobat e gjumit. Por Armina ka provokuar rëndë me këtë veshje super sensuale.

Me sa duket Armina është frymësuar nga mbesa e partnerit të saj dhe ka dalë në rrugët e kryeqytetit me këtë veshje. /Gazeta Express/