Një fotografi e fundit që Dua Lipa e ka postuar në llogarinë e saj në Snapchat ka befasuar ndjekësit.

M15673235_592209927637324_1645670949_ne ose pa qëllim këngëtarja e ka quajtur vetën ‘lopë’, ose ndoshta duke dashur ta shkruaj emrin e saj i ka ngatërruar shkronjat, apo kjo fjalë ka ndonjë kuptim tjetër për të, shkruan lajmi.net

Ndryshe Dua mbetet si njëra ndër këngëtaret e cila ka pasur shumë sukses si në vend ashtu edhe në botë dhe rreth vetes ka mbledhur një numër të madh fansash.