Dua Lipa e ka nisur vitin 2017 në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards.

Këngëtarja shqiptare në saje të hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin European Borders Breaker Award dhe People Choice Award.

Kështu së paku ka pohuar përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram këngëtarja shqiptare.

“Çfarë fillimi për vitin 2017! Faleminderit të dashurit e mi për votat e juaja dhe mbështetjen tuaj! Faleminderit juve Festivali i çmimeve Evropiane për çmimin më të mirë të fillimit të vitit dhe falënderim te veçantë edhe për ekipin tim që çdoherë më bëjnë të ndjehem si në shtëpi kur gjendemi shumë larg dhe arrijmë të bëjmë çdo shfaqje apo udhëtim të paharrueshëm! Po ndjehem shumë me fat”, ka shkruar Dua në Instagram.

Kujtojmë se ditë më parë Dua publikoi kripin e ri në bashkëpunim me Sean Paul, ‘No Lie’. /Telegrafi/

dua-9 dua-8 dua-7 dua-6 dua-5 dua-4 dua-3 dua-2