Pas lidhjes së saj me modelin Isaac Carew, Dua Lipa duket se nuk po e vuan shumë.

Pikërisht disa kohë pas ndarjes, thashethemet filluan se këngëtarja po kalon një romacë me DJ-in e mirënjohur Martin Garrix.
Teksa xhironin projektin e ardhshëm të yllit të “Be The One”, producenti e ka përqafuar dhe puthur disa here këngëtaren duke mos lënë vend për dyshime.