Është folur shumë për një romancë të mundshme mes moderatores Elita Rudi dhe reperit Gjiko.

Por asnjëri dhe as tjetri asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht se janë bashkë. Ndoshta pikërisht këtë po mundohet ta thotë moderatorja.

Ajo postoi këtë fotografi në Snapchat, ku shihet përkrah reperit.

15870976_1041506179311148_374098414_n