Në një festë të organizuar mbrëmjen e djeshme nga stilisti i njohur Valdrin Sahiti dhe bashkëpunëtorja e tij Elvana Gjata, 14 të ftuarit me postimet e tyre në rrjetet sociale kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve, por edhe të medias.

Mes shumë videove të postuara nga darka private dallon ajo e Lori Hoxhës, ku duket Elvana Gjata duke kënduar. Barku i saj ka marrë formë të rrumbullakosur.