Këngëtarja Enca Haxhia menjëherë pas publikimit të këngës së re ‘Love on my body’ është zhvendosur në Amsterdam.

Mes së gjithave ajo po shijon dhe jetën e natës ku ka vepdosur të provojë dhe kanabis. Ajo ka publikuar këto voto që tregojnë se mban në dorë lëndën narkotike, e cila ëshët e legalizuar në Amsterdam.

enca12_1485694125-3649458 enca_1485694116-5718761