Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj.
Këtë herë ajo ka publikuar pjatën e saj të preferuar. Enca ka zbuluar për ndjekësit e saj dhe pjata më e preferuar ishin pikërisht bizelet e gatuara.

enca_1490048836-6452951