Ato shkëlqyen në eventin e “Victoria’s Secret” në Paris, por “engjëjt” Josephine Skriver, Taylor Hill dhe Lais Ribeiro, dukeshin po aq seksi edhe teksa pozonin përpara aparatit në plazhin e Miamit, shkruan “DailyMail”.
23 vjeçarja daneze, Josephine, u pa “topless”, ndërsa, dëshmoi edhe njëherë se pse mbetet njëra nga modelet më të kërkuara, transmeton KosovaPress. Taylor Hill dhe Lais Ribeiro pozuan vetëm me të brendshme me ngjyra të ndryshme, por edhe ato ishin në nivelin e Josephine.

engjejt-pa-rroba-ne-miami engjejt-pa-rroba-ne-miami_1080 engjejt-pa-rroba-ne-miami_1483 engjejt-pa-rroba-ne-miami_7640 engjejt-pa-rroba-ne-miami_9261