Fotografi shqiptar Endrit Mertiri publikoi disa orë më parë, një foto në Instagramin e tij, ku shfaqet përkrah  ylli televiziv dhe biznesmenes së njohur Paris Hilton.  “ Oh la la Paris,” – shkruajti Mertiri në foton ku ai dhe Paris Hilton, shfaqen duke buzëqeshur.

Mertiri i cili është një nga fotografët më të njohur shqiptar ndodhet prej disa ditës në Milano për javën e modës. Më herët fotografi postoi në intagram edhe një foto me stilistin e njohur gjerman Philipp Plein gjatë festës private të stilisti të njohur.

endriti