Këngëtarja Fjolla Morina kësaj radhe ka folur për stilin e saj.
“Stili im është i zi dhe i shtrenjtë”, ka shkruar ajo përbri fotos, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se Morina jo rrallë herë është autore e skenave të nxehta dhe provokative. Ajo poashtu është nënë e dy vajzave, por që vazhdon të jetë në pritje të mashkullit ideal.

fjolla_1482075938-22913