Reperi nga Presheva, Gold AG për këtë muaj ka paralajmëruar pesë projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net

Njërin prej tyre sapo e ka publikuar ku vjen në bashkëpunim me këngëtarin Ismet Bexheti dhe kënga titullohet “Prej Tropoje”.

Ky projekt i është kushtuar dëshmorit të kombit, Tahir Sinani.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vetë reperi ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Alban Furtuna. Kënga tashmë gjendet në kanalin, Youtube.