Njihet si “Hazall” në rolin e saj tek seriali i famshëm “Paramparça”

Ani pse në rolin e saj është tejet negative dhe aspak e dashur me të tjerët, në jetën reale jeta e “Hazall” është krejt e ndryshme. Aktorja Alina Boz, në jetën reale është një person i shoqërueshëm, i dashur madje edhe me kafshët.

Për të gjithë ju që mbase nuk e keni ditur, Hazall nuk është beqare. Ajo është në lidhje me Burak Yörük.

Do t’ju sjellim disa fotografi nga jeta personale e aktores turke.