Ajo është seksi dhe një fakt të tillë e dëshmon gjithnjë.

Këtë herë këngëtarja Zaimina Vasjari ka pozuar poshtë pemës e veshur me të brendshme provokuese të kuqe dhe një kapele të babagjyshit. Gjithashtu ajo ka shkruar edhe se çfarë dëshiron si dhuratë për festa. “I dashur babagjysh, vetëm lër kartën tënde të kredit poshtë pemës,”-shkruan Zaimina krahas fotos.

 

s_1482080608-4430176