Modelja e njohur Kaltrina Jashari mahnit me format e saj bombastike. Modelja nga Prishtina që jeton në Amerikë është njëra ndër modelet që ka marr famë dhe përfaqëson Kosovën në modelizëm.

 

kk_1482669080-8410929 kkk_1482669085-8863648 k_1482669018-7927201