Fotografi i njohur shqiptar në SHBA, Fadil Berisha ka bërë një set fotografish për bukuroshen dhe pasaniken e familjes Kardashian, Kendall Jenner
Këto foto ai i ka postuar në rrjetin e tij social në Instagram derisa bukuroshja e emisionit “Keeping Up with the Kardashian” duket super seksi para aparatit të fotografit, shkruan GazetaExpress.

Fotografia është bërë për ditën kombëtare të “qenushëve” dhe është në kuadër të një fushate të Fadilit me Sherri Hill për vetdijësimin e njerëzve për mbajtjen e qenëve.

Kendall Jenner është motra e vogël e Kimit dhe njëra prej femrave më të debatuara në SHBA, sa i përketë aktivizimit të saj si në rrjete sociale por edhe në reality shoë’un e familjes.

fadil-1_1490300342-6120229