Ata para pak muajsh u bënë  prindër të një vajze.

Çifti i njohur i estradës  këngëtarët, Leonora Poloska dhe Andin Ranodbrava janë martuar këtyre ditëve në një ceremoni private. Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në Facebook, nga Randobrava i cili ka publikuar fotografi nga dasma, me përshkrimin “sapo të martuar”.

Kujtojmë se çifti janë bërë prindër të një vajze në muajin gusht të këtij viti, kurse u fejuan në mars të vitit të kaluar./21Media