Leo Messi dhe Gerard Pique janë takuar me Cesc Fabregas

Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas është kthyer në Barcelonë, ku ka takuar Leo Messin dhe Gerard Pique.

Këtë e ka treguar Messi, i cili ka postuar një foto në Instagram.

Image