Pas 4 vitesh pauze është rikthyer seriali më i pëlqyer nga shqiptarët “Egjeli” nga Stupcat.

Emisioni “Mirage” ka qenë i pranishëm në xhirimet e episodit të parë të serialit, ku do të kuptoni disa detaje dhe risi që do të ketë sezoni i ri i “Egjelit”.

Për më shumë ndiqni storien më poshtë.