Duke dhënë një shembull të paparë më herët, dyshja i tejkaluar ndasitë vitin e kaluar kur edhe performuan bashkë me rastin e festave të fundvitit në Tiranë.

Por, relacioni mes dyshes ka kaluar në një nivel tjetër, aq sa frekuentojnë edhe banesat e njëri-tjetrit.

Kjo ka ndodhur dje pasdite kur Noizy sic mëson Prive.al ka vizituar Dafinën në banesën e saj në Prishtinë marrë shkas nga fakti se po reperi po qëndron në Kosovë në një tur të koncerteve që përfshijnë të gjitha qytetet kryesore në vend.

Prive.al ka siguar edhe një fotografi ku dyshja shihen të buzëqeshur në kuzhinën e banesës së këngëtares teksa bashkë, Noizy dhe Dafina pritet të shihen sërish me 1 Janar kur do performojnë në Zurich përkrah Maitre Gims në një prej klubeve të njohura