“Let me breathe” është kënga e re e reperit që është lansuar mbrëmë.

Action Bronson, reperi amerikan me prejardhje shqiptare, ka publikuar këngën e tij më të re dhe ka paralajmëruar albumin e ri.

 

“Let me breathe” është kënga e re e reperit që është lansuar vetëm në versionin audio.

Ai ka konfirmuar në rrjetet sociale se këtë verë do të lansojë edhe albumin e ardhshëm me titull “Blue Chips 7000”