E çfarë janë Kardashian para Era Istrefit? Këngëtarja shqiptare është bërë personazhi i fundit i grimierit të famshëm, Mario Dedivanovic, i njohur prej më shumë se dhjetë vjetësh tashmë për raportin me motrat Kardashian, por edhe për bashkëpunimin me shumë emra të njohur të showbiz-it ndërkombëtar?

E rikthyer në SHBA, në një organizim të komunitetit LGBTI në New York, Era është zgjedhur edhe si imazh i kompanisë Sinful Colors.

Me këtë rast, Era dhe Mario kanë postuar edhe një foto së bashku bashkë me shprehjen e famshme të Kim Kardashian në shqip një vit më parë ndërsa grimohej nga Mario “Sa bukur Mario…”

Sa bukur ? @strefie ??????

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on