Selena Gomez po përflitet shumë kohëve të fundit në lidhje me të “dashurit” e saj.

U përfol për një lidhje të mundshme mes Selena Gomez dhe këngëtarit Maluma, por kjo bie poshtë kur Gomez u pa me The Weekend, shkruan “DailyMail”. Ata janë parë bashkë duke shkëmbyer puthje dhe përqafime por për disa ky lajm nuk është i mirë.

Bella Hadid ish e dashura e The Weeknd  ka larguar nga miqtë e saj në rrjetin social Instagram Selena Gomez, edhe pse këto dyja ishin shoqe.

selena-gomez-probleme-me-bella-hadid