Zeta Theodhoridhou ka ndezur Greqinë dhe Shqipërinë me fotot 100% nudo. Biondja që jeton në Greqi, njihet për fotot erotike që po çmendin meshkujt në të gjithë Ballkanin, pasi modelja është teper e njohur.

Madje mediat greke e kanë quajtur shqiptare nga Elbasani, por vetë bukuroshja ka refuzuar duke thënë se është greke.

Greke apo shqiptare? S’ka rëndësi. Ajo po tërbon të gjithë.

 

auto_zeta_41483881725

 

auto_zetat31483881727