Goal.com ka publikuar formacionin me lojtarët që kishin paraqitje të dobëta në javën e 11-të në Ligën Premier.

I gjithë njëmbëdhjetëshi është i dominuar nga lojtarët e Watfordit, Evertonit dhe Arsenalit.

Në sulm janë dyshja e Arsenalit, Alexis Sanchez dhe Alex Iwobi, ndërsa më poshtë keni formacionin e plotë.