Manchester United do të luajë me formacionin më të mrië të mundshëm ndaj Tottenhamit në Old Trafford.

Djajtë e Kuq nuk kanë çka të humbasin dhe duhet ta fitojnë patjetër duelin ndaj Tottenhamit, të cilët kanë vetëm një humbje këtë sezon.

Formacioni i Unitedit:
De Gea, Valencia, Jones, Rojo, Darmian, Carrick, Herrera, Mkhitaryan, Pogba, Martial, Ibra.

Formacioni i Tottenhamit: Lloris (C); Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Wanyama, Dembele; Eriksen, Dele, Son; Kane.