Ashtu siç pritej, mbrëmja e 13 nëntorit në kryeqytet do të mblidhte bashkë disa nga emrat më të njohura të grave me influencë, përsa i përket jetës së shoëbizzit dhe modës.

Valdrin Sahiti, në ambientet e sallonit “Altar” ka prezantuar koleksionin e tij më të ri me titull “La Belle Epoque”. Që nga emri kuptojmë se bëhet fjalë për një koleksion që është frymëzuar nga epoka e viteve 1900-të në Francë.

Në darkë, ndër të tjera, ishin present emra si Lori Hoxha, Armina Mevlani, Tuna, Besa Kokëdhima, Elvana Gjata, e shumë të tjerë.

Më poshtë mund të shihni si u veshën ato.